Cezary Pazura

Intrygujący, charyzmatyczny, kojarzony z komediowymi rolami aktor filmowy, teatralny i telewizyjny. Komik, reżyser i piosenkarz. W 1986 r. ukończył PWSFTviT. W tym samym roku debiutował w filmie przygodowym „Czarne stopy” Waldemara Podgórskiego W trakcie studiów zadebiutował na deskach Teatru Ochoty w Warszawie wcielając się w postać Króla Francuskiego w „Królu Learze” Williama Szekspira w reżyserii Haliny i Jana Machulskich. Laureat wielu nagród filmowych. Młodszym widzom znany z licznych postaci bajkowych, którym użyczył swego głosu, starszym m.in. z kultowych kreacji takich jak: Jerzy Kiler, Nikodem „Nikoś” Dyzma, Fred. Przez telewizyjną widownię kojarzony m.in. z komediową rolą Czarka z serialu „13 posterunek” czy Andrzeja Domirskiego z „Aż po sufit”.

Aktor | Dubbing09 listopada 2015


Joanna Trzepiecińska

Fenomenalna, obdarzona niesamowitym wdziękiem aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna. Szerokiej, telewizyjnej widowni kojarzona m.in. z komediową rolą Alutki w serialu „ Rodzina zastępcza”. W 1988 r. ukończyła PWST w Warszawie. We wczesnych latach młodości związana z muzyką. Absolwentka państwowej szkoły muzycznej w klasie fortepianu, a także szkoły średniej w klasie fletu. W 1987 r. zadebiutowała rolą osieroconej Joanny Macieszanki w serialu Jana Łomnickiego „Rzeka kłamstwa”. W tym samym roku aktorka rozpoczęła swoją przygodę z teatrem wcielając się w postać służącej w spektaklu „Bezimienne dzieło” Stanisława Ignacego Witkiewicza w reżyserii Jana Englerta . Od lat związana z dubbingiem. Autorka własnych recitali. Uczestniczka i wokalistka jazzowego projektu „Straszni Panowie Trzej” Janusza Szroma.

Aktorka | Dubbing20 października 2015


Bartosz Żukowski

Aktor znany widzom z serialu „Świat według Kiepskich”, w którym stworzył postać Waldka Kiepskiego. Absolwent Studia Teatralnego przy Teatrze Ochoty w Warszawie. Studiował również w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej oraz prawo w Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Warszawie. Wyróżnił się dzięki charakterystycznym rolom epizodycznym m.in. w filmach takich jak: „Drogówka”, „Obława”, „Dom zły”, „Jasne błękitne okna”, „Laborant”. W 2016 r. będzie go można zobaczyć w nowym filmie „Moje córki Krowy” w reżyserii Kingi Dębskiej.

Aktor | Dubbing25 sierpnia 2015


Agnieszka Włodarczyk

Znana i popularna aktorka serialowa oraz filmowa. Zadebiutowała w teatrze Studio Buffo w musicalu „Tyle Miłości” Janusza Józefowicza, gdy miała zaledwie 14 lat. Rok później w 1997 roku zagrała u boku Bogusława Lindy w głośnym filmie Macieja Ślesickiego „Sara”. Dzięki tak wczesnemu debiutowi, aktorka w 2015 roku obchodziła dwudziestolecie pracy artystycznej. Zagrała w 8 filmach fabularnych i w 17 serialach! W tym „13 Posterunek” i „Plebania”, gdzie aż przez 11 lat wcielała się w postać Wiktorii. Uczestniczyła też w kilku popularnych telewizyjnych show m.in. „Jak Oni Śpiewają” z 2007 roku i wygrała! Od tej pory łączyła karierę muzyczną (nagrała trzy płyty i cały czas koncertuje) z aktorską. Ostatnio widzowie podziwiali ją w „Twoja twarz brzmi znajomo” oraz programie „Przygarnij mnie”. Jest artystką znaną ze swojego zaangażowania w pomoc i walkę na rzecz praw zwierząt. W 2014r. odcisnęła swoją dłoń na Alei Gwiazd w Międzyzdrojach.

Aktorka | Dubbing26 czerwca 2015


Katarzyna Figura

Niepowtarzalna i wybitna aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna . W 1985 ukończyła PWST w Warszawie, edukację kontynuowała w paryskim Conservatoire d’Art Dramatique. W 1987 roku zasłynęła rolą Marioli Wafelek ( Merlin) w “Pociągu do Hollywood” Radosława Piwowarskiego.
Od 30 lat występuje w topowych polskich produkcjach.Wystąpiła w kilku filmach zagranicznych. Laureatka wielu prestiżowych nagród, w tym w 2004 roku za najlepszą rolę kobiecą w fimie “Żurek”. Aktorka o niesłabnącej popularności, od 2013 roku wykłada w Gdyńskiej Szkole Filmowej GSF.

Aktorka | Dubbing21 kwietnia 2015


Anna Seniuk

Charakterystyczna polska aktorka teatralna i filmowa, o niesłabnącej od ponad 30 lat popularności.
Laureatka miedzy innymi Nagrody Prezesa Rady Ministrów II stopnia za kreacje aktorskie oraz Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w dziedzinie teatru.
W 1964 ukończyła PWST w Krakowie i zadebiutowała na scenie rolą Irmy w Wariatce z Chaillot J. Giraudoux w Starym Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie. W latach 1964-1970 była aktorką Starego Teatru w Krakowie. Następnie wchodziła w skład zespołów Teatru Ateneum (1970-1974, 1991-2003), Teatru Powszechnego w Warszawie (1977-1982) i Teatru Polskiego (1982-1991). Od roku 2003 występuje w Teatrze Narodowym w Warszawie

Aktorka | Dubbing21 kwietnia 2015